Tabletki na wypadanie włosów

Tabletki na wypadanie włosów 1

Zauważasz nadmierne wypadanie włosów? Twoje kosmyki stały się matowe, łamliwe i suche? W takim przypadku warto zadbać o nie od wewnątrz przez zastosowanie odpowiednich suplementów diety!

Włosy dodają atrakcyjności. Niestety, nie każdy z nas może poszczycić się zdrową i piękną fryzurą. Przyczyn takiego stanu może być dużo – od czynników genetycznych, przez nieodpowiednią pielęgnację, a skończywszy na różnych schorzeniach.

Szczególnym problemem jest nadmierne wypadanie włosów, które dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Co jest przyczyną łysienia? Czy istnieją skuteczne sposoby na to, aby je zahamować?

Co powoduje wypadanie włosów?

Łysienie, czyli stan, gdy dochodzi o zanikania wytwarzania włosa w mieszku włosowym, jest poważnym problemem wielu osób.

Chociaż wypadanie włosów jest normalne i każdego dnia człowiek traci nawet do 100 włosów, to jednak wtedy, gdy wypada ich więcej i nie zauważany jest ich odrost, należy poszukać przyczyny takiego stanu rzeczy.

Przyczyny nadmiernego wypadania włosów:

 • brak witamin i minerałów – związany z ubogą dietą lub brakami sezonowymi, może być też efektem odchudzania się i eliminacji niektórych produktów spożywczych
 • łysienie androgenowe – typ łysienia warunkowany najczęściej genami, w którym dochodzi do nadmiernej wrażliwości mieszka włosowego na pochodną testosteronu – dihydrotestosteron (DHT), dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet
 • łysienie plackowate – choroba autoimmunologiczna powodująca powstawanie łysych placków na skórze głowy
 • zaburzenia hormonalne – związane z nieprawidłową pracą tarczycy, nadnerczy, hormonami płciowymi
 • łojotokowe zapalenie skóry głowy – wywołane przez nadprodukcję sebum, co może mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi
 • nieodpowiednia pielęgnacja włosów – zbyt częste farbowanie, niszcząca włosy stylizacja
 • stosowanie niektórych leków – sprzyjają nadmiernemu wypadaniu włosów

W sytuacji, gdy dochodzi do nadmiernego wypadania włosów, najlepiej poszukać zatem przyczyny takiego stanu – wtedy można wyeliminować przyczynę, a tym samym szybciej poprawić kondycję włosów.

Niestety, zdarza się, że wskazanie na przyczynę wypadania włosów lub nawet jej zapobieganie nie jest proste – wtedy dodatkowym wsparciem będą specjalne tabletki na wypadanie włosów. Co warto wybrać?

Tabletki na wypadanie włosów – zmniejszają wypadanie, przyspieszają wzrost

Odpowiednio dobrane tabletki na wypadanie włosów pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów!

Zawarte w nich składniki aktywne są skomponowane tak, aby poprawić kondycję mieszków włosowych i włosów, a tym samym prowadzą do zminimalizowania wypadania włosów, a także przyspieszają ich wzrost. Dodatkowo, poprawiają kondycję włosów – sprawiają, że są bardziej miękkie, grubsze, lśniące, lepiej się układają.

W tabletkach na wypadanie włosów stosuje się szeroką gamę składników, w tym między innymi:

 • witaminy i minerały – biotyna, witaminy z grupy B, cynk, żelazo, miedź
 • ekstrakty roślinne, w tym ekstrakt ze skrzypu polnego, bambusa, pokrzywy
 • inne związki poprawiające stan włosów – kolagen, keratyna, krzem, L-cysteina, L-metionina, CLA, fitoestrogeny, niezbędne kwasy tłuszczowe, drożdże

Dla uzyskania optymalnych efektów tabletki na wypadanie włosów należy stosować systematycznie – wtedy będzie można zauważyć różnicę już w przeciągu około miesiąca od rozpoczęcia kuracji!

Tabletki na włosy
Tabletki na włosy

Locerin – skuteczny suplement diety zapobiegający wypadaniu włosów

Suplement diety Locerin to sprawdzony sposób na poprawę wyglądu włosów! Ten specjalny preparat został opracowany po to, aby chronić przed nadmiernym wypadaniem włosów, wspierać ich porost, a także wzmacniać ich strukturę. W efekcie włosy stają się gęstsze, mocniejsze, błyszczące i łatwiejsze w układaniu.

Locerin zawiera kompleks aż 16 różnych składników aktywnych, które poprawiają kondycję włosów już w przeciągu kilku tygodni od rozpoczęcia kuracji!

Sekretem skuteczności preparatu Locerin jest specjalny związek składników AnaGain™ Nu, który stymuluje cząsteczki sygnałowe w skórze do wzrostu włosów, a dokładnie skraca fazę telogenu i promuje przejście do anagenu – fazy aktywnej. Wpływ AnaGain™ Nu został przebadany klinicznie – potwierdzono redukcję utraty włosów po 1 miesiącu (34%) oraz po 2 miesiącach (37%) od jego stosowania.

Dodatkowo, w składzie preparatu Locerin znalazły się:

 • skrzyp polny i bambus zwyczajny – zawierają duże ilości krzemionki
 • miedź – wspiera prawidłowy stan włosów i skóry
 • lucerna siewna – wpływa na strukturę włosów
 • pokrzywa zwyczajna – naturalne źródło witamin i minerałów
 • Selenium SeLECT®, biotyna, cynk – kompleks minerałów i witamin wspierający zdrowie włosów
 • BioPerine® – ekstrakt z pieprzu, poprawia krążenie krwi, wspierając mieszki włosowe, a także poprawia wchłanianie innych składników

Tabletki na wypadanie włosów Locerin to naturalne wsparcie wzrostu i zdrowia włosów w postaci łatwych do stosowania kapsułek. Gdy chcesz zadbać o swoje włosy, wypróbuj Locerin!

Suplement diety Locerin można zamówić przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *