Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk 1

Przedwczesny wytrysk, podobnie jak zaburzenia erekcji, jest poważnym problemem wielu mężczyzn. Zbyt szybkie zakończenie stosunku może być powodem wielu problemów w życiu seksualnym. Jak można je wyeliminować?

Przedwczesny wytrysk – co to jest?

Przedwczesnym wytryskiem nazywa się wytrysk, który pojawia się bez kontroli, szybciej niż zamierzał mężczyzna.

Jest to jedno z najczystszych zaburzeń seksualnych. Szacuje się, że problem ten dotyka nawet około 1/3 mężczyzn aktywnych seksualnie, przy czym może pojawia się sporadycznie lub bardzo często, a czasami przy każdym stosunku.

Przedwczesny wytrysk najczęściej pojawia się u mężczyzn w młodym wieku, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z seksem. Zazwyczaj po pewnym czasie zaburzenie to zanika, ale może także pojawić się w wieku późniejszym.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku:

 • nadpobudliwość nerwów
 • nadpobudliwość seksualna
 • nadwrażliwość żołędzi członka
 • małe napięcie mięśni zwieraczy cewki moczowej
 • długa przerwa w seksie
 • zapalenie prostaty
 • infekcje dróg moczowych
 • czynniki psychiczne – stres, presja, nerwice

Problemy ze zbyt szybkim wytryskiem mogą być dla mężczyzny powodem do kompleksów – pojawia się wtedy trudność z zaspokojeniem partnerki, wątpienie we własne możliwości seksualne, frustracja.

W jaki sposób przeciwdziałać przedwczesnemu wytryskowi?

Istnieje szereg sposobów na to, aby przeciwdziałać przedwczesnemu wytryskowi u mężczyzn. Wśród nich znajdują się między innymi:

1. Rezygnacja z używek – picia alkoholu, palenia papierosów. Używki pogarszają libido, powodują problemy z erekcją, a także mogą prowadzić do zaburzenia wytrysku.

2. Trening – odpowiednie techniki masturbacji pozwalają na wydłużenie erekcji, ponieważ uczą kontroli nad własnym ciałem.

3. Suplementy diety – odpowiednie suplementy diety na przedwczesny wytrysk pozwalają na wydłużenie czasu trwania zbliżenia, a przy tym poprawiają również jakość seksu.

Dzięki tym poradom można uzyskać bardzo dobre efekty w krótkim czasie!

Wypróbuj SperMAX Control – suplement diety na przedwczesny wytrysk

Suplementy diety przeznaczone na przedwczesny wytrysk to skuteczny sposób na poprawę jakości życia seksualnego. Jednym z nich jest SperMAX Control – producent obiecuje, że dzięki niemu można uprawiać seks nawet o 30 minut dłużej!

SperMAX Control to suplement diety w formie kapsułek do zażywania każdego dnia, które pozwalają na poprawę jakości życia seksualnego!

Właściwości SperMAX Control:

 • wydłużenie stosunku
 • zwiększenie ilości spermy
 • poprawa popędu seksualnego
 • większa siła erekcji
 • mocniejsze orgazmy

Skuteczność suplementu diety SperMAX Control zapewnia starannie opracowany skład, który zawiera aż 18 różnych składników aktywnych!

W preparacie SperMAX Control zastosowano między innymi: L-argininę, ziele owsa, żeń-szeń brasilijski Suma, żeń-szeń właściwy, żeń-szeń indyjski, guaranę, lubczyk, muszkatołowiec, korzeń maca. To składniki pochodzenia naturalnego, które nie niosą ze sobą ryzyka negatywnych skutków ubocznych.

Dla uzyskania optymalnych efektów suplement diety SperMAX Control należy stosować codziennie – po 4 kapsułki na dzień, 2 rano i 2 wieczorem.

Regularne stosowanie preparatu SperMAX Control na przedwczesny wytrysk to rozwiązanie problemów wielu mężczyzn – wypróbuj go i Ty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *