Suplement na potencję

Suplement na potencję 1

Dla wielu mężczyzn zaburzenia potencji są poważnym problemem, który może rzutować na jakość wszystkich aspektów życia. Są jednak sposoby, aby sobie z nimi poradzić – doskonałym pomysłem będą specjalne suplementy diety!

Zaburzenia potencji czy erekcji, czyli inaczej impotencja to problem dotykający najczęściej mężczyzn w wieku powyżej 50. roku życia, ale także mają z nim trudności znacznie młodsi. Jeśli także masz trudności z uzyskaniem erekcji i jej utrzymaniem, nie czekaj, ale zacznij działać, by znów cieszyć się wysoką jakością swojego życia seksualnego.

Czym są zaburzenia potencji? Co dokładnie je wywołuje? W jaki sposób można im przeciwdziałać? Sprawdź to teraz!

Zaburzenia potencji – co to jest?

Pod pojęciem zaburzeń potencji (erekcji) znajduje się dysfunkcja, która dotyka mężczyzn. Objawia się ona brakiem erekcji albo ejakulacji nawet wtedy, gdy pojawia się podniecenie oraz wykonana jest gra wstępna.

Zaburzenia potencji najczęściej występują u mężczyzn starszych, ale również mogą one pojawić się znacznie prędzej. Stres, stosowanie używek, brak ruchu, nieodpowiednia dieta, nadwaga i otyłość – to tylko niektóre powody powstawania zaburzeń potencji u mężczyzn w różnym wieku.

Przyczyny zaburzeń potencji

Zaburzenia potencji mogą mieć różne przyczyny – dzielone są one na te o podłożu fizycznym oraz psychicznym.

W pierwszym przypadku zaburzenia te mogą być powiązane głównie z nadmiernym stresem, lękami, kompleksami, nerwicami, zaburzeniami w rozwoju psychoseksualnym.

W drugim przypadku, czyli wtedy, gdy zaburzenia potencji mają podłoże fizyczne, pojawia się znacznie więcej czynników.

Potencję mogą zaburzać:

 • choroby układu krążenia
 • nadciśnienie tętnicze
 • zaburzenia endokrynologiczne – hormonalne
 • cukrzyca
 • choroby neurologiczne

Oczywiście, to tylko wybrane przyczyny zaburzeń potencji, ponieważ jest ich znacznie więcej. W celu ich dokładnego określenia zaleca się wizytę u specjalisty – seksuologa albo urologa.

Jak można wyeliminować zaburzenia potencji?

Istnieje szereg sposobów na to, aby zmniejszyć zaburzenia potencji. Najwięcej mężczyzn decyduje się na stosowanie odpowiednich preparatów, które zmniejszają dolegliwości związane z erekcją i libido.

Specyfiki te można podzielić na dwie kategorie, a mianowicie na te działające jednorazowo – doraźnie, a także te, które pozwalają na uzyskanie długoterminowych efektów.

Do pierwszej kategorii zaliczane są środki zawierające inhibitory fosfodiesterazy typu 5, na przykład sildenafil, wardenafil i awanafil. Do tej kategorii zalicza się także popularna Viagra. Środki te zażywa się każdorazowo przed stosunkiem.

Do drugiej kategorii zalicza się specyfiki, które bazują na środkach poprawiających męskie libido, potencję, erekcję długoterminowo. Bazują przede wszystkim na substancjach pochodzenia roślinnego, na przykład zawierają wyciąg z owocu cytryńca chińskiego, z palmy sabałowej, buzdyganek naziemny, kozieradkę, żeń-szeń, L-argininę, korzeń maca. Specyfiki te pozwalają na uzyskanie dobrych wyników przy regularnym stosowaniu.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, warto wspomagać się specjalnymi suplementami diety działającymi długoterminowo – to właśnie wtedy można znacząco poprawić jakość swojego życia seksualnego – bez potrzeby brania dodatkowych, drogich tabletek!

Dla naszych czytelników porównaliśmy trzy suplementy na potencję – VigraFast, Eron Plus oraz Vigrax. Na co warto się zdecydować?

Suplement na potencję VigraFast

VigraFast to suplement stworzony dla wszystkich mężczyzn posiadających problemy z potencją. W tych kapsułkach znajduje się pełna gama substancji aktywnych, które skutecznie poprawiają męskie życie seksualne.

Odpowiednio dobrane składniki preparatu VigraFast podnoszą poziom testosteronu, wpływają na poprawę erekcji, zwiększają libido. Pierwsze efekty jego stosowania można zauważyć już po kilku dniach!

Skład preparatu VigraFast:

 • żeń-szeń
 • korzeń maca
 • L-arginina
 • buzdyganek naziemny

W opakowaniu VigraFast znajduje się 60 kapsułek. Dawkowanie to 2 kapsułki na dzień.

Suplement na potencję Eron Plus

Eron Plus to suplement diety, który usuwa przyczyny problemów z erekcją i pozwalana dłuższy, bardziej satysfakcjonujący seks. Dla najlepszych efektów standardowe kapsułki zostały uzupełnione także o kapsułki Eron Plus Before, czyli do stosowania również przed stosunkiem, aby stymulować erekcję jeszcze skuteczniej.

Suplement na potencję Eron Plus bazuje na naturalnych składnikach, które posiadają sprawdzone działanie w przypadku męskich problemów. To bezpieczna, opracowana w laboratorium formuła, którą doceniło wielu mężczyzn na całym świecie.

Skład preparatu Eron Plus:

 • L-arginina
 • korzeń maca
 • buzdyganek naziemny
 • żeń-szeń
 • kozieradka pospolita

Kapsułki Eron Plus zażywa się w liczbie 2 dziennie. Kapsułki Eron Plus Before należy zażyć na ok. 30 dni przed stosunkiem – zaleca się zastosowanie 2-4 kapsułek.

Suplement na potencję Vigrax

Vigrax to suplement diety na potencję, który pozwala na uzyskanie silnej erekcji i czerpanie większej przyjemności z seksu – bazuje na naturalnych składnikach, bez skutków ubocznych!

Suplement Vigrax cechuje się wysoką skutecznością – pomaga aż około 96% mężczyzn, którzy go stosują. Daje silną erekcję, a przy dłuższej kuracji pozwala na utrzymanie osiągniętych efektów na stałe.

Skład preparatu Vigrax:

 • kompleks VigraxErect Proprietary Blend
 • L-arginina
 • żeń-szeń
 • buzdyganek naziemny

Należy stosować 2 kapsułki dziennie – jedną rano i jedną wieczorem.

Podsumowanie

Jeśli masz problemy z potencją i chcesz znów cieszyć się wysoką jakością swojego życia seksualnego, skorzystaj ze specjalnych suplementów diety. Te bazujące na naturalnych składnikach pozwalają na uzyskanie świetnych efektów – nawet w ciągu kilku dni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *