Suplementy diety na powiększanie penisa – wydłuż go nawet o 9 cm!

Suplementy diety na powiększanie penisa – wydłuż go nawet o 9 cm! 1

Wielu mężczyzn nie jest w pełni zadowolonych ze swojego wyglądu intymnego – właśnie dlatego sposoby na powiększanie penisa są obecnie tak popularne. Bardzo dobre efekty można uzyskać także dzięki specjalnym suplementom diety. Co wybrać?

Penis o dużym rozmiarze to marzenie wielu mężczyzn – kojarzy się z satysfakcją z życia seksualnego, wysokim libido, płodnością. Niewystarczający rozmiar tego ważnego narządu może być przyczyną kompleksów prowadzących do obniżonego poczucia własnej wartości.

Czy istnieją skuteczne sposoby na powiększanie penisa? To pytanie każdego dnia zadaje sobie wielu mężczyzn. Mamy na nie odpowiedź – tak!

Nie trzeba przy tym decydować się na bardzo drogie, inwazyjne zabiegi. Doskonałym wyborem będą specjalne suplementy diety, które zawierają starannie dobrane składniki wpływające na rozmiar męskiego przyrodzenia, a przy tym poprawiające jakość życia seksualnego.

Powiększenie penisa – jakie suplementy diety wybrać?

Suplementy diety przeznaczone na powiększenie penisa zawierają składniki, które kompleksowo wspierają organizm mężczyzny i tym samym poprawiają jego życie seksualne.

W specyfikach tego rodzaju znajdują się przede wszystkim naturalne związki pochodzenia roślinnego, które mogą być wsparte także witaminami oraz minerałami:

Tribulus Terrestris – buzdyganek naziemny – roślina lecznicza uznawana jako afrodyzjak, zwiększa potencję, wspomaga erekcję, a także podnosi poziom testosteronu u mężczyzn.

Żeń-szeń – zawarte w nim ginsenozydy wspierają uwalniane tlenku azotu, który ma kluczowe znaczenie dla erekcji, zwiększając napływ krwi do penisa. Pomaga w zaburzeniach erekcji.

Korzeń maca – podnosi popęd płciowy u mężczyzn, ułatwia uzyskanie erekcji, wspiera spermatogenezę – produkcję spermy.

Muira Puama – wyciąg z korzenia drzewa Muira Puama – wykazuje działanie jako naturalny afrodyzjak, poprawia funkcje seksualne. Wspomaga równowagę hormonalną u mężczyzn.

Liść Damiana – zawiera szeroką gamę wartościowych składników, polecany dla mężczyzn, ponieważ wspiera pracę gruczołu krokowego, podnosi także libido, podnosząc ukrwienie narządów płciowych.

Palma sabałowa – wspiera funkcje seksualne, zabezpiecza przed szkodliwym działaniem dihydrotestosteronu, który może prowadzić do łysienia. Zmniejsza ryzyko problemów z prostatą.

Szafran – także uznawany jako naturalny afrodyzjak, który wspomaga działanie męskich narządów płciowych.

Cytryniec chiński – popularna w Azji roślina lecznicza, używany do leczenia impotencji. Dodatkowo, redukuje zmęczenie.

Dzięki takim składnikom suplementy diety na powiększanie penisa pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów – wspierają naturalne funkcje seksualne u mężczyzn, pomagają w zwiększeniu długości oraz grubości przyrodzenia, sprawiają, że seks staje się jeszcze lepszy!

Tak skomponowane składy powodują, że suplementy te są bardzo bezpieczne nawet przy systematycznym stosowaniu przez dłuższy czas.

Efekty stosowania suplementów diety na powiększenie penisa:

 • poprawa krążenia w członku
 • wydłużenie i pogrubienie penisa
 • zwiększenie libido
 • zwiększenie satysfakcji seksualnej
 • wydłużenie i wzmocnienie erekcji

Porównaliśmy ze sobą dwa rekomendowane suplementy diety na powiększanie penisa – PeniSizeXL oraz Member XXL. Na co warto się zdecydować?

Powiększenie penisa z PeniSizeXL

PeniSizeXL to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu powiększenia penisa nawet o 7,7 cm, uzyskania lepszych erekcji i poprawy popędu seksualnego. Dodatkowo, daje bardziej intensywne orgazmy i pomaga w kontroli nad wytryskiem!

Suplement diety PeniSizeXL przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą poprawić rozmiar swojego penisa, a także zależy im na lepszej jakości życia seksualnego.

Skład suplementu diety PeniSizeXL:

 • buzdyganek naziemny
 • Muira Puama
 • żeń-szeń
 • korzeń maca
 • liść Damiana
 • palma sabałowa

Należy stosować 2 kapsułki suplementu PeniSizeXL dziennie. Pierwszą należy zażyć przed porannym posiłkiem. Drugą na 30-40 minut przed stosunkiem albo przed innym posiłkiem. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek pozwalających na miesięczną kurację.

Powiększenie penisa z Member XXL

Drugi prezentowany przez nas suplement to Member XXL, który obiecuje powiększenie penisa nawet o 9 cm! Dodatkowo, zwiększa libido, wydłuża czas trwania stosunku, poprawiając jakość życia seksualnego.

Suplement Member XXL może być stosowany przez wszystkich mężczyzn – jest to preparat bezpieczny, który nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia negatywnych skutków ubocznych.

Skład suplementu diety Member XXL:

 • l-arginina
 • wyciąg z kozieradki
 • ekstrakt owoców palmy sabałowej
 • buzdyganek naziemny
 • ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego
 • żeń-szeń koreański panax ginseng
 • szafran
 • pieprz czarny

Preparat Member XXL należy stosować po 2 kapsułki dziennie, najlepiej na około 30 minut przed posiłkiem. Popić szklanką wody. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, które pozwalają na przeprowadzenie miesięcznej kuracji.

Podsumowanie

Zarówno preparat PeniSizeXL, jak również Member XXL to skuteczne suplementy diety na powiększenie penisa. Specjalne, naturalne składy pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów – nie tylko wydłużają i pogrubiają przyrodzenie, ale również poprawiają jakość życia seksualnego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *