Ekstrakt z zielonej kawy

Ekstrakt z zielonej kawy 1

Zielona kawa jest jednym z ostatnich hitów – polecana jest przede wszystkim dla osób na dietach odchudzających, ale również niesie ze sobą szereg innych zastosowań. Co warto wiedzieć o zielonej kawie?

Czym jest zielona kawa?

Zieloną kawą albo też kawą surową nazywa się niepalone ziarna kawowca. W porównaniu ze zwykłą kawą ta zielona różni się nie tylko kolorem – jej obróbka kończy się przed paleniem.

Z względu na brak palenia, zielona kawa nie ma aż tak silnego smaku i aromatu. Jest także znacznie jaśniejsza – jej kolor najczęściej jest zielony.

Zielona kawa zawiera także szereg wartościowych substancji, które powodują, że jest ona obecnie tak często wybieranym naturalnym suplementem diety.

Wartości odżywcze zielonej kawy

W zielonej kawie znajduje się szereg wartościowych substancji odżywczych, w tym między innymi są to:

  • kwas chlorogenowy
  • polifenoli
  • kofeina
  • witaminy, w tym między innymi kwas foliowy, witaminy z grupy B – witamina B1, witamina B2, kwas pantotenowy nazywany witaminą B5, witamina B12
  • składniki mineralne, w tym głównie magnez, wapń, potas, sód, fosfor, cynk, miedź, żelazo

Najbardziej wartościowym składnikiem zielonej kawy jest kwas chlorogenowy, który odpowiedzialny jest za jej właściwości odchudzające. Nie jest on obecny w ziarnach palonych, ponieważ ulega wtedy zniszczeniu.

Kwas chlorogenowy jest silnym przeciwutleniaczem – antyoksydantem, czyli zmniejsza ryzyko wystąpienia stresu oksydacyjnego prowadzącego do przedwczesnego starzenia się komórek i wielu schorzeń.

Także kwas chlorogenowy skutecznie wspomaga metabolizm. Spowalnia wydzielanie się glukozy do układu pokarmowego, zwiększając czułość komórek na insulinę, co wspomaga procesy chudnięcia.

Zielona kawa – naturalny sposób na odchudzanie

Dzięki temu, że zielona kawa powoduje zmniejszenie przyswajanych przez organizm cukrów, a tym samym zmniejsza wydzielanie glukozy do układu pokarmowego, sprzyja redukcji zapasów energetycznych znajdujących się w tkance tłuszczowej.

Badania kliniczne prowadzone nad zieloną kawą udowodniły, że stosowanie jej w celach odchudzających pozwala na zredukowanie masy ciała nawet od 8 kilogramów w przeciągu 22 tygodni! Udowodniono także, że ekstrakt z zielonej kawy pozwala na przyspieszenie metabolizmu od 3% do nawet 11%.

Wobec tego zielona kawa może być doskonałym wyborem dla każdego, kto chciały zrzucić nadmiar kilogramów!

Aby także odczuć pozytywne skutki odchudzania z zieloną kawą, najlepiej postawić na odpowiednie suplementy diety, które zawierają czysty ekstrakt z zielonej kawy w wysokiej dawce.

Green Coffee 5K – najlepsza zielona kawa dla odchudzających się!

Chcesz zacząć chudnąć zgodnie z naturą? Wybierz suplement diety Green Coffee 5K! To właśnie on zawiera maksymalną ilość ekstraktu z zielonej kawy, ponieważ aż 5000 mg w dziennej dawce!

Green Coffee 5K to suplement diety, który pomaga w schudnięciu szybko i skutecznie – bez ryzyka pojawienia się skutków ubocznych.

Działanie tabletek Green Coffee 5K:

  • przyspieszają tempo metabolizmu
  • wspierają proces aktywnego spalania tkanki tłuszczowej
  • utrzymują stały poziom cukru we krwi, dlatego chronią przed podjadaniem
  • dodają energii niezbędnej do ruchu
Green Coffee
Green Coffee 

Regularne stosowanie suplementu diety Green Coffee 5K pozwala na uzyskanie wymarzonej sylwetki jeszcze łatwiej!

Suplement Green Coffee 5K można kupić on-line.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *