Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs 1

Twoje naturalne rzęsy jak sztuczne? To możliwe! Wypróbuj odżywkę do rzęs ÉleverLash – tu es belle!

Twoje rzęsy są cienkie, krótkie i wypadają? Możesz nadać im spektakularny wygląd bez kupowania drogich tuszów do rzęs i zabiegów przedłużania u kosmetyczki. Wybierz odżywkę do rzęs, z którą efekty zauważysz już po 2 tygodniach stosowania!

Uwodzicielskiego spojrzenia nie można uzyskać bez gęstej firanki rzęs. Jednak tylko niektóre kobiety mogą poszczycić się piękną oprawą oczu prosto z natury – większość musi wspomagać się odpowiednimi kosmetykami kolorowymi, aby sprawić, że rzęsy będą bardziej wyraziste.

Nie bez powodu tusze to rzęs to jedne z najbardziej popularnych kosmetyków, które możemy dostać w drogeriach. Jednak równie dobre efekty można uzyskać, korzystając ze specjalnych odżywek do rzęs. Co warto o nich wiedzieć?

Odżywka na rzęsy – pomóż naturze!

Jeśli natura nie obdarzyła Cię długimi i gęstymi rzęsami, warto jej pomóc! Odżywka do rzęs zawierająca starannie skomponowane składniki to skuteczny sposób na nadanie spojrzeniu wyjątkowego wyglądu na znacznie dłużej niż zwykły tusz!

Odżywki do rzęs mają na celu stymulowanie porostu włosków – sprawiają, że rosną znacznie szybciej, a przy tym wydłużają ich cykl życia. Dodatkowo, pogrubiają je i zagęszczają. W przypadku kobiet z jasnymi rzęsami odżywka może także lekko przyciemnić ich kolor, aby były lepiej widoczne.

Aby uzyskać tak spektakularne efekty, konieczne jest wybranie dobrej odżywki do rzęs i stosowanie jej regularnie. Właśnie wtedy już po paru tygodniach będzie można zauważyć rezultaty kuracji!

Poznaj sekret pięknych rzęs – odżywka ÉleverLash – tu es belle!

Aktualnie w sprzedaży można znaleźć szeroką gamę odżywek przeznaczonych do pielęgnacji rzęs – jedną z najbardziej popularnych na świecie jest odżywka ÉleverLash – tu es belle!

Odżywka do rzęs 2
EleverLash

Odżywka do rzęs ÉleverLash – tu es belle! zawiera skuteczne i bezpieczne składniki, które wzmacniają, stymulują i regenerują. Nadaje rzęsom optymalną gęstość, grubość i długość. To jednocześnie bezpieczny, przebadany produkt, który przeszedł odpowiednie testy kliniczne.

Najważniejsze zalety ÉleverLash – tu es belle!:

  • wydłużenie rzęs nawet o 91%
  • bezpieczeństwo dla oczu
  • łatwa aplikacja
  • skuteczność potwierdzona klinicznie
  • efekty już po 2 tygodniach
  • nie przeszkadza w wykonaniu makijażu
  • można aplikować przy korzystaniu z soczewek kontaktowych
  • można stosować przy makijażu permanentnym i sztucznych rzęsach
  • kosmetyk nietestowany na zwierzętach

Korzystanie z odżywki do rzęs ÉleverLash – tu es belle! jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy zastosować ją jeden raz dziennie, po zmyciu makijażu z oczu oraz osuszeniu tej okolicy. Odżywka posiada specjalny aplikator stosowany również w płynnych eyelinerach – nakłada się ją na górną powiekę wzdłuż linii rzęs. Następnie odżywka samoczynnie pokrywa rzęsy.

Odżywkę ÉleverLash – tu es belle! należy stosować codziennie przez okres pierwszych kilku tygodni. Po osiągnięciu zamierzonego rezultatu można aplikować ją już tylko 2-3 razy na tydzień, aby podtrzymać efekt. U większości kobiet rzęsy zaczynają być dłuższe i gęstsze po 2-3 tygodniach systematycznego stosowania odżywki ÉleverLash – tu es belle!

Odżywkę do rzęs ÉleverLash – tu es belle! można zakupić on-line.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *