African Mango

African Mango 1

Afrykańskie mango to często stosowany składnik wielu suplementów diety na odchudzanie. Z nim dążenie do wymarzonej wagi może być jeszcze łatwiejsze!

African mango, afrykańskie mango – co to jest?

African mango, czyli afrykańskie mango (Irvingia Gabonensis) jest od wieków ważnym składnikiem diety mieszkańców Afryki. Nazywane także dzikim mango, ogbono albo diką jest wiecznie zielonym drzewem, które wydaje jadalne owoce.

Owoce afrykańskiego mango zawierają wiele wartościowych składników odżywczych i błonnika – są one jedzone zarówno na surowo, jak również przygotowuje się z nich różne przetwory, na przykład dżemy, galaretki. Spożywa się taką nasiona afrykańskiego mango, które mogą być także grillowane i mielone na proszek, a następnie dodawane do dań.

Suplementy diety z afrykańskim mango

Poza Afryką mango to najczęściej kojarzone jest z suplementami diety. Zawierają one wówczas sproszkowane pestki, czyli orzechy mango afrykańskiego.

Suplementy te rekomendowane są dla osób odchudzających się, ponieważ właściwości african mango skutecznie wspierają diety odchudzające ze względu na swoje wartościowe składniki, w tym witaminy A, C i E, witaminy z grupy B, polifenoli, miedź, kwasy omega 3 i omega 6, aminokwasy, karotenoidy, substancje mineralne – miedź, potas.

Bazujące na afrykańskim mango suplementy diety pozwalają na:

  • przyspieszenie metabolizmu
  • zmniejszenie apetytu
  • uzyskanie uczucia sytości na dłużej
  • zredukowanie ilości tkanki tłuszczowej – przede wszystkim w okolicy brzucha
  • obniżenie poziomu cukru i cholesterolu LDL we krwi
  • szybszą redukcję masy ciała

W sprzedaży można znaleźć obecnie szeroką paletę różnych preparatów zawierających afrykańskie mango. Wśród nich znajdują się suplementy diety African Mango od firmy Nutrina, a także AfricanMango900. Co wybrać?

Tabletki African Mango Nutrina

Te tabletki zawieraj wyłączni najwyższej jakości afrykańskie mango – z jednej kapsułce znalazło się 600 mg wyciągu z tego owocu. Suplement nie zawiera żadnych zbędnych wypełniaczy innych szkodliwych substancji.

Zaleca się przyjmować 1-2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek.

Tabletki AfricanMango900

Suplement diety AfricanMango900 również bazuje na ekstrakcie z afrykańskiego mango – w jednej kapsułce umieszczono aż 900 mg ekstraktu z owoców mango.

Producent zaleca stosowanie 2 kapsułek na dzień, popijając je dużą ilością wody. Jedno opakowanie preparatu zawiera 60 kapsułek.

African Mango 900
African Mango 900

Podsumowanie

Zatem wtedy, gdy chcemy uzyskać jeszcze lepsze wyniki w odchudzaniu się, doskonałym wyborem będą tabletki z afrykańskim mango AfricanMango900 – zawierają większą dawkę czystego ekstraktu z mango afrykańskiego w jednej dawce – aż 900 mg w porównaniu z 720 mg w kapsułkach African Mango od firmy Nutrina.

Regularne przyjmowanie kapsułek zawierających ekstrakt z afrykańskiego mango pozwala na uzyskanie doskonałych efektów – wraz z odpowiednią dietą i ruchem można zrzucić z nimi jeszcze więcej kilogramów!

Zamówienie na kapsułki African Mango od firmy Nutrina oraz AfricanMango900 można złożyć przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *