Zaloguj
Aktualności
 
90 punktów - 15 kursówUwaga studenci farmacji odbywający staż w aptece.

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Medyczny w Łodzi posiada w swojej ofercie kursy szkolenia ciągłego w formie szkoleń internetowych (www.e-umed.pl ; www.e-umed.lodz.pl).

            Program skierowany jest do absolwentów uczelni medycznych. Szkolenia są punktowane dla określonych w prawie grup zawodowych, w przypadku lekarzy i farmaceutów są to  „punkty twarde”.  tzw. punktu edukacyjne szkolenia ustawicznego. Istnieje możliwość zdobycia aż 90 punktów.

            Obecnie dostępnych jest 15 kursów, o materiale odpowiadającym 90 godzinom wykładowym, prezentowanym w formie streszczeń i prezentacji.

Na portalu znajduje się także  66 wykładów z chemii i biologii,  skierowanych  do studentów rozpoczynających studia w uczelni medycznej.  

            Szanowni Państwo,  bardzo serdecznie zapraszamy  do  odwiedzenia portalu  i zapoznania się z  naszą ofertą edukacyjną.

Zespół projektu

Drodzy studenci,


Z naszych informacji wynika, że niektóre izby aptekarskie wymagają aby w trakcie praktyki aptecznej zdobywać punkty edukacyjne szkolenia ciągłego. W zwiazku z tym serdecznie zapraszamy do naszego portalu


Pozdrawiamy serdecznie

Zespół projektu

 

Poniżej wskazówki:

01/01/201226/09/2011


Studenci i kandydaci na studia medyczne ! Licealiści !Kursy dla lekarzy !!!

UWAGA !!!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu biologii, chemii nieorganicznej oraz chemii organicznej.

W naszej ofercie znajdą Panstwo kursy/wyklady które pomogą zdobyć wiedzę niezbędną do łatwiejszego studiowania kierunków medycznych i zaliczenia przedmiotów podstawowych na pierwszych latach studiów.

Przedstawione materiały pomogą również licealistom poszerzyć swoja wiedzę i lepiej przygotować się do studiowania na kierunkach medycznych.

Zapraszamy wszystkich lekarzy do brania udziału w bezpłatnych kursach szkolenia ciągłego.

 

Naciśnij WIĘCEJ...

09/11/201023/12/2010


Kursy dla farmaceutów !!!

Zapraszamy wszystkich farmaceutów i lekarzy do brania udziału w bezpłatnych kursach szkolenia ciągłego.

 

Naciśnij WIĘCEJ...

09/11/2010